• Jiří Motejl

Jiří Motejl.

Podlahové konvektory

PODLAHOVÉ KONVEKTORY – PRINCIP

Velmi často se dnes můžete setkat s prosklenými stavbami, kde okenní tabule sahají až k zemi. Takovéto stavební řešení s sebou nese podstatně vyšší tepelné ztráty než dobře izolované obvodové stěny. 
Tím mohou vznikat při nízkých venkovních teplotách studené proudy vzduchu. Zde pomůže podlahový konvektor.

Konvektory jsou vyráběny s velkou rozmanitostí barev krycích mřížek a rozmanitostí provedení – například bez cirkulace nebo s nucenou cirkulací vzduchu elektrickými ventilátory, které vyhání teplý vzduch vzhůru.

OKENNÍ KONVEKTORY – PRINCIP

Fungují stejně jako podlahové konvektory, ale slouží k oteplování vzduchu za oknem. 
Okenní konvektory se montují do okenních parapetů.

Neváhejte obrátit se na nás, rádi Vám poradíme a vysvětlíme o činnosti konvektorů více.

KONVEKTORY LICON

Radiátory nástěnné, soklové a konvektory Licon jsou špičkovým českým výrobkem navazujícím na na dlouholetou tradici značky Likov, která je na našem trhu již více než 35 let.
V nabídce až 255 typů!

KONVEKTORY MINIB

Vytápěcí konvektory podlahové, nástěnné a do okenních parapetů, s usměrněným proudem vzduchu, s ventilátorem i bez ventilátoru. 
Dále jsou v nabídce typy extrémě úzké nebo nízké (do stísněných prostor), konvektory pro suché nebo mokré interiéry.
U některých typů možnost funkce „dochlazování místnosti“ (např. při horkém počasí v létě…)

O firmě

Při své práci používáme nejmodernější vybavení a postupy. Přestože jsme ve srovnání s konkurencí levní, odvádíme rychlou a kvalitní práci. Desítky spokojených zákazníků a nedávno získaná pečeť Kvalitní firma jsou toho důkazem. Číst dále...

Kontakt

  • Jiří Motejl
  • Adresa: Židovice 138, 411 83 Hrobce
  • Tel: +420 603 775 329
  • Email:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.