• Jiří Motejl

JiЕ™Г­ Motejl.

Závlahové systémy

Dostatečné a vhodné zavlažovaní v zahradě, na balkóně a ve sklenících je možné zabezpečit a ulehčit díky výrobkům a systémům pro zavlažování od firmy GARDENA. Velký počet pomocníků nabízí vedle postřikovačů, sprch nebo dokonce zahradních sprch, které se dají snadno a rychle připojit („klick and go“) přes OGS (Original GARDENA systém) na zahradní hadici, různé zadešťovače na zavlažování od velkých po malé plochy.

Aby voda našla svoji cestu k jiřinkám, chryzantémám, stračkám, slunečnicím, rododendronům, zelenině a jiným oblíbeným rostlinám, obvykle se sáhne po barevných hadicích GARDENA. Tyto se dají za pomoci různých vozíků na hadice snadno transportovat a skladovat.

Čas, energii a za jistých okolností také vodu však šetří uživatelům zahrad různé zavlažovací systémy od GARDENY. Flexibilní sady s možností rozšíření, skládající se např. u kapkového zavlažování z kapačů, rozprašovacích trysek a rozdělovacích trubek, se starají o cílený a přesný přívod potřebného množství vody. Tento systém potřeby vody se může nastavit individuálně pro každou rostlinu.

Jiné systémy nabízí vodu jako proud ze zásuvky nebo zaručují optimální zavlažování pomocí výsuvných zadešťovačů, které se vysouvají ze svých úkrytů pod zemí jenom v případě potřeby. Všechny zavlažovací systémy od firmy GARDENA jsou kombinovatelné se zavlažovacími hodinami nebo zavlažovacími počítači pro automatické řízení tak, aby milovníci zahrady neztráceli čas a mohli si užívat. Prostě se rozhlédněte!

O firmě

Při své práci používáme nejmodernější vybavení a postupy. Přestože jsme ve srovnání s konkurencí levní, odvádíme rychlou a kvalitní práci. Desítky spokojených zákazníků a nedávno získaná pečeť Kvalitní firma jsou toho důkazem. Číst dále...

Kontakt

  • Jiří Motejl
  • Adresa: Židovice 138, 411 83 Hrobce
  • Tel: +420 603 775 329
  • Email:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.